H300 Lemonade
Gada tonis 2020

Ja dzīve piespēlē citronus, pagatavo limonādi! 2020. gada tonis ir H300 Lemonade – samtaini dzeltens tonis, kas atsauc atmiņā maigu rītausmas dvesmu. 

H300 Lemonade liks justies kā laiskā brīvdienas rītā, kad gaisma ved pretī jaunai dienai un gaiss ir atspirdzinoši svaigs. Šis gardais tonis, ko Tikkurila izvēlējās sadarbībā ar Juslin-Maunula dizaina apvienības modes dizaineri Lauru Džaslinu (Laura Juslin) un arhitekti Liliju Maunulu (Lilli Maunula), ir visiem pieejams un pietiekami maigs, lai to izmantotu dažādos interjera stilos, sākot ar klasiku un beidzot ar kantri. 

Tikkurila_0641

siena h300 lemonade - galds h300 lemonade

Kāpēc H300 Lemonade?

Interjera dizainā jau ilgi ir dominējuši pieklusinātie zemes toņi, tomēr ir pienācis laiks drūmo gaisotni atsvaidzināt ar ko jaunu. Tas ir kā svaiga gaisa malks un kā atgādinājums par to, cik spēcīgs ir viss pozitīvais, jo gaisma pastāvēs vienmēr. Turklāt ir arī pārmaiņu spēks – ne tikai mājās, bet arī visā pasaulē.

“Gada tonis simbolizē labu garastāvokli un optimismu,” norāda Juslin-Maunula. “Tieši tas ir pašlaik vajadzīgs.”

H300 Lemonade atbilst jaunākajām interjera dizaina un modes tendencēm, kur iecienītos okera un sinepju toņus nomaina dzīvespriecīgāki dzeltenās krāsas toņi. Šis tonis ir ne tikai košs un maigs, bet arī enerģisks un izsmalcināts – lieliski piemērots, lai aizmirstu par visu pelēko!

 

Vairāk gaismas

H300 Lemonade brīnišķīgi izgaismo lielas virsmas – vēro, kā gaismas ietekmē tas atdzīvojas, mainoties no vēsāka uz siltāku un mājīgāku. Tas ideāli iederas gan monohromatiskā vidē, gan arī rotaļīgās un eksperimentālās krāsu kombinācijās. Visi Color Now 2020 toņi lieliski papildina viens otru, tāpēc noteikti iepazīsties ar visu toņu kolekciju, lai atrastu jaunas mīļākās krāsu toņu kombinācijas vai padarītu esošo paleti daudz dzīvespriecīgāku ar H300 Lemonade akcentiem.

2019_8_21_Tikkurila26366-1

siena h300 lemonade - galds h353 forget me not