2019_8_21_Tikkurila26528

gultas galvgalis l392 ducat - siena h300 lemonade - grīda y383 cucumber

Vai plāno mainīt mājokļa interjeru? Šobrīd ir īstais brīdis, lai ļautos rotaļām ar toņiem un krāsām! Matētas krāsas jau ilgi ir bijušas ļoti populāras, taču šobrīd popularitāti atgūst arī spīdīgas sienas, grīdas un griesti.

Lielākajai daļai cilvēku matētas krāsas ir drošākā izvēle, plānojot mājokļa interjeru. Taču drosmīgie izvēlas kombinēt matētas un spīdīgas virsmas, radot pārsteidzoši stilīgu un baudāmu rezultātu, kas runā pats par sevi.

Spīdīgas virsmas ir noturīgākas un vieglāk kopjamas, savukārt matētas virsmas spēj labāk apslēpt nepilnības

Matētu un spīdīgu virsmu apvienojums padarīs interjeru vēl interesantāku.

Plānojot krāsošanas projektu, rūpīgi apdomā, kurām virsmām izmantosi matētu krāsu, piemēram, iekšdarbu krāsu Harmony, un kuras pārklāsi ar spīdīgām vai pusspīdīgām krāsām, piemēram, krāsu grīdām Betolux Akva vai mēbeļu krāsu Helmi.

Matētas un spīdīgas virsmas rada atšķirīgu gaisotni un dažādi atstaro gaismu. Spīdīgas krāsas izceļ toņus un atstaro gaismu, turpretim matēts pārklājums absorbē gaismu un piešķir sienām maigāku izskatu. Turklāt tas arī rada līdzsvarotāku un mierīgāku gaisotni.

 

 

Spīdīgu vai matētu krāsu?

Jo spīdīgāka virsma, jo grūtāk pie tās pieķerties netīrumiem. Lai gan pirkstu nospiedumi būs vieglāk pamanāmi, virsmu būs vieglāk notīrīt. Kopjot matētas virsmas, traipus nereti ir vienkāršāk pārklāt ar krāsu, nekā iztīrīt. Matēts pārklājums labāk apslēpj defektus nekā spīdīgs pārklājums, uz kura ir redzama ikviena nepilnība.

Nebaidies ļauties krāsu spēlei – kombinējot spīdīgas un matētas virsmas dažādās telpās, vari atsvaidzināt mājokļa interjeru pat tikai vienas dienas laikā!

Izvēlies spīdīgu krāsu, ja vēlies...
viegli tīrāmu virsmu.
izturīgu virsmu.
radīt kontrastu un rotaļāties ar gaismas atspīdumu.

 

Izvēlies matētu krāsu, ja vēlies...
piešķirt virsmām maigu izskatu.
radīt mierīgu atmosfēru (dzīvojamās istabās un guļamistabās).
krāsu, kas spēj viegli nomaskēt nepilnības.
drošu izvēli.

2019_8_21_Tikkurila26768-1

GULTAS GALVGALIS L392 DUCAT - SIENA H300 LEMONADE - GRĪDA Y383 CUCUMBER