2019_8_21_Tikkurila26366-1

gultas galvgalis l392 ducat - sienas h300 lemonade - grīda y383 cucumber

Aizmirsti par sienām un pievērs uzmanību uz griestiem un grīdu! Izmantojot krāsas uz neierastām virsmām, istabai var ātri piešķirt jaunu izskatu. Vienkārši izvēlies jaunu toni un sāc darbu!

Pārsteidzošu kombināciju kontrasts

Krāsas ne tikai uz sienām, bet arī uz griestiem ir neierasts paņēmiens, kas noteikti piesaistīs uzmanību. Attēlā redzamie debeszilie griesti ir krāsoti ar toni H353 Forget me not. Nokrāsot griestus ir daudz vienkāršāk, nekā varētu šķist – lai to paveiktu, ir nepieciešams tikai krāsu rullītis un pagarināms kāts.

Ja dod priekšroku gaišiem un neitrāliem sienu toņiem, izmēģini griestus pasteļkrāsā, lai radītu kontrastu. Saulainā H300 Lemonade, kas ir toņu kolekcijas Color Now 2020 gada tonis, izcili piestāv zemes toņiem un atsvaidzina tradicionālu skandināvu interjeru.

Matētas sienas un spīdīgas grīdas

Krāsojot grīdas, ņem vērā grīdas seguma materiālu. Visvieglāk ir nokrāsot koka un betona grīdas. Piemēram, grīdām izvēlies pusspīdīgo Betolux Akva modernajā Y383 Cucumber tonī, savukārt sienas krāso ar matētu iekšdarbu krāsu Harmony tonī J407 Siesta. Vēso pasteļtoņu kombinācija tiešām izskatās lieliski!

Toņi veido gaisotni

Plānojot krāsošanas projektu, padomā par to, kādu noskaņu vēlies radīt telpā, un piemeklē atbilstošu griestu vai grīdas toni. Šie trīs ieteikumi palīdzēs radīt vēlamo noskaņu:

Izvēloties dažādus toņus grīdām, griestiem un sienām, vari izveidot vienotu dizainu, izmantojot ne vairāk kā trīs mēbeļu un akcentu krāsas.

Idejas griestu vai grīdas toņu izvēlei vari smelties arī no telpas mēbelēm. Dzīvojamās istabas interjeru vari personalizēt, pieskaņojot griestu toni saviem mīļākajiem dekoratīvajiem spilveniem vai atpūtas krēslam!

Ja vēlies radīt mierpilnu gaisotni, izvēlies siltos toņus gan sienām, gan grīdām un griestiem. Līdzīgu efektu panāksi arī tad, ja izmantosi tikai vēsos toņus.

Smelies iedvesmu krāsu toņu kolekcijā Color Now 2020>>

2019_8_21_Tikkurila26675-2

Gultas galvgalis L392 DUCAT - siena H300 LEMONADE - grīda Y383 CUCUMBER